MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13789111
nr 1378 9111
Stolar
ett par, 1800-tal provinsarbete, sitthöjd: ca 45 cm
Kondition: slitage, lagade, renoverade
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:45:39
300 kr
350 kr